Hipnoz

Hipnoz bir uyku hali değildir fakat normal bir bilinçlilik hali de değildir. Kişinin uyku halinde dikkati dağınıkken hipnoz halindeki kişi tamamıyla bir konu üzerine odaklanır.

Devamını Oku

Hipnoz Terapi Nedir?

Hipnoz çevre farkındalığının azaldığı, dikkatin belirli bir noktada toplanabildiği bir bilinç değişikliği olarak tanımlanabilir. Kişi yoğun olarak odaklandığı anda, aldığı telkinlerle yenilenerek olması gereken dönüşümü sağlar. Telkinler bilinç dışında gerçekleştirilen düşüncelerdir.

Hipnoz günümüzde spiritüalizmde ve parapsikolojide kullanılmasının yanı sıra, psikoterapide, kriminolojide ve sancısız doğum, sancısız diş çekme (ABD’deki dişçilerin yaklaşık dörtte birinin uyguladığı belirlenmiştir), yabancı dili çabuk öğrenme gibi çeşitli amaçlarla birçok alanda kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca uluslararası istihbaratta da kullanıldığı ileri sürülmektedir. Manyetik hipnozla yapılan tedavi sistemine ve uzmanlık alanına kimi ülkelerde “Biyoterapi” adı verilmektedir. Hipnoz seansında;

  • Beden ve zihin kendisini iyileştirir.
  • Her şeyi hatırlayıp, her şeyi unutabiliriz.
  • Zihin ve beden birbirlerini etkiler.

Semptomlar, bilinçdışına bastırılmış ve zihne verilmiş tehlike sinyalleridir. Her var oluşun bilinci vardır, hücrelerimizin bilinci sürü psikolojisine benzer, biri nereye gidiyorsa diğerleri de onu izler ve birlikte bedenin morfolojik alanını oluştururlar. (morfoljik alan=yaratım planı)

Bedensel zihin, ön bilincin yanılgıları ile hücre bilincinde de yanılgıya düşebilir. Bu da bize hastalık olarak dönebilir.

Hipnozda telkin ile hücre bilincine ulaşılabilinir, bu da hipnozu her alanda kullanılabilinir kılar.

hipnoz

Three Dose

Bilinçaltının aynı anda üç farklı enerji ile bir olup anda dönüşümü!

Aile Dizimi

Detaylar

Tarot Koçluk

Detaylar

Kuantum Dokunuş

Detaylar

Yaşam Koçluğu

Detaylar

Aile Danışmanlığı

Detaylar

Access Bars

Detaylar

Bioenerji

Detaylar

Rasheeba

Detaylar

Kundalini

Detaylar

SİZ İSTERSENİZ OLUR!

Değişmek, dönüşmek ve dönüştürmek elimizde...