Kuantum Dokunuş

Kuantum Dokunuş (Quantum Touch) yaşayarak deneyimleme şansını elde edenlerin anlayabileceği mucizevi bir şifa tekniğidir.

Devamını Oku

Quantum Touch (Kuantum Dokunuş) Nedir?

Genel bir tanımlama ile Kuantum Dokunuş; kainatta var olan, bizlere canlılık veren Yaşam Gücü enerjisini kullanarak, “sağlıklı bir bedende olması gereken düzeyde” iyileşme sağlayan doğal bir şifalandırma metodudur.

Yaşam gücü enerjisi insan zekasının üstünde bir zeka seviyesinde işler ve yaşayanla yaşamayanı ayırt eder. Kuantum Dokunuş, nefesimiz yardımıyla, beden taraması yapılarak çakralarımızla güçlendirip ellerimizle yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca varan bir enerji sistemidir. Kuantum dokunuş mucizelere açılan bir kapı, yaşamadan inanması imkansız bir şifanın ve öze dönüşün uygulama sanatıdır.

Kuantum Dokunuş Nasıl Başladı?

1978’de Richard Gordon’ın ‘’The Polarity Experience’’ kitabının imza gününde bir arkadaşı onu yakınlarda olan bir seminere götürmek ister. Gittikleri seminerde Doktor Bob Rasmusson skolyozu olan bir hanım üzerinde skolyoz düzeltilmesi hakkında bir seminer vermektedir. Bir tıp doktoru olan Bob, o günlerde şifa konusunda konferanslar vermekte ve kendisi öldükten sonra bu akımın devam ettirilmesini istemektedir. Richard bu teknikleri öğrenmekle bu yolculuğa başlar. Bir sabah Bob safra kesesi krizi geçirirken Richard’dan yardım ister. Doktorların safra kesesini almak istediklerini ve kendisinin bunu istemediğini anlatır. Richard seansa başlar, enerji akmaya başlar yaklaşık bir buçuk saat sonra Bob’un ağrısı geçer ve bir daha safra kesesi ağrısı çekmez.

Quantum Touch Nasıl ve Ne Durumlarda Uygulanır?

Uygulayıcı beden farkındalığı ve nefes teknikleri çalışmasıyla kendi titreşimini yüksek seviyeye getirir. Hasta kişiye dokunduğu zaman o kişinin bedensel zekası uygulayıcının yüksek frekansına uyum sağlayarak kendisini şifa sürecine sokar.

Kendine ve başkalarına uygulanabilir: Quantum Touch kendinize uygulayabileceğiniz gibi başkalarına da vererek şifalandırabileceğiniz bir teknikler bütünüdür. Uygulayıcı yaşam gücü enerjisini dönüştürerek sağladığı şifa gücünü aktaran bir aracıdır. Oluşan bu güçlü şifalandırıcı etkisi olan kuantum şifa enerjisini ihtiyacı olan herkese aktarmak mümkündür. Kendine ya da başkasına ve hatta başkalarına…

Kuantum Dokunuş Etkileri

Bedendeki kemikler kendiliğinden hareket edebilir: Sadece hafifçe dokunarak, bedenin kendi şifa gücünü harekete geçirebilir ve bedendeki kemiklerin kendiliğinden düzeldiklerini gözlemleyebilirsiniz. Skolyoz gibi omurga rahatsızlıklarında düzelme sağlamanın yanı sıra kırık ve çatlak kemikler, zedelenmiş dokularda hızla onarım, iyileşme meydana gelir.

Ağrı, yanık, yaralar üzerinde de etkili: Kuantum Dokunuş ile bedenin herhangi bir yerinde hissedilen ağrıların azalması, yaralar ve yanıkların hızla iyileşmesi mümkün olabildiği gibi bedendeki tüm organ-sistem ve salgı bezlerinin denge içinde fonksiyon göstermeleri sistemi ile çalışır.

Atom parçacıkları seviyesinde çalışır: Kuantum Dokunuş, kuantum alanda yani atomu oluşturan parçacıklar seviyesinde çalışır. Atom parçacıklarının içinde bulunduğu enerji alanı, Kuantum Dokunuş enerjisinin dönüşüm alanıdır. Maddenin en temel birimi olan atomun parçacıkları (atom altı) seviyesinde çalışan Kuantum Dokunuş enerjisi, bu sebepledir ki olabilecek en derin seviyede çalışır ve şifalanmayı gerçekleştirir.

Bu enerji ile çalışabilmemiz için hastalığın ne olduğunun hiç önemi yoktur. Migrenden bel-boyun fıtığına, depresyondan kemik kırıklarına, yanıklardan dikkat dağınıklığına yaşam kalitesini düşüren herhangi bir problemin çözüme ulaşması için güvenle kullanılabilir.

Zararlı etkisi, yan etkisi, doz aşımı olmaz: Quantum Touch, yaşam gücü enerjisinin şifa enerjisine dönüştürülerek sadece ellerle bedene aktarılan bir şifa gücü olması, bedene bir kimyasal ya da müdahale içermemesi nedeniyle herhangi bir yan etki, zararlı etki, doz aşımı gibi olumsuz durumlarla karşılaşılması mümkün değildir.

Enerji sadece olumlu niyetle çalışır ve bedene girdiği andan itibaren şifalanma gerçekleşmeye başlar. Bedenin önceliği neresi ise enerji öncelikle orada çalışmaya başlar, ta ki sağlıklı bir bedende olması gereken seviyeye kadar beden şifalandırmaya devam eder.

Beş bedende birden çalışır: Kuantum Dokunuş enerjisi yalnızca Fiziksel Beden’de hissedilen hastalık ya da rahatsızlıklar için değil aynı zamanda Duygusal Beden, Ruhsal Beden, Zihinsel Beden ve tüm hastalıkların başladığı alan olan Enerji Beden seviyelerinde de şifalanma sağlar.

Yaşlanma sürecini tersine çevirir: Quantum Touch hastalık durumunda bedeni şifalandırmanın yanısıra, herhangi bir rahatsızlık olmasa bile bedensel enerjiyi yükseltme, bedeni dinamik, motive hale getirme, odaklanma gücünü arttırma, bağışıklık sistemini güçlendirme ve yaşlanma sürecini tersine çevirme etkileriyle de oldukça güçlü sonuçlar verir.

Uzağa Kuantum Çalışması Yapılabilir Mi?

Bu şifa uygulamasını yakınımızdakilere çalıştığımız gibi binlerce kilometre uzaklara da verebiliriz. Burada ana nokta enerjide yer ve zaman denilen bir olguların olmamasıdır. Geçmişte yaşanılan bir tatsızlığa bile şifa gönderip o acıdan kurtulabiliriz. Hatta gelecek zamanı önemli bir görüşmemize dahi kuantum enerjisi göndererek en hayırlı şekilde geçmesini sağlayabiliriz.

Uzaktan da uygulanabilen en derin şifalanma: Quantum Touch uygulaması bazı özel nefes teknikleri, beden taraması, bedenin farkındalığı ve el duruşlarını kapsayan tekniklerin bütününden oluşur. Bedende olabilecek en derin seviyede ve en doğal şifalanmayı sağlayan güçtür. Aynı zamanda, uzakta bulunan sağlıklı ya da hasta kişilere de sanki yakındaymış gibi uygulama yapılabilir ve son derece güçlü etki eder.

Burada sözünü ettiğimiz “Yaşam Gücü” enerjisi, canlıyla cansızı birbirinden ayıran ve canlılığın devamını sağlayan enerji akışıdır. Diğer bir ifadeyle yaşamın en doğal formudur.

Three Dose

Bilinçaltının aynı anda üç farklı enerji ile bir olup anda dönüşümü!

Aile Dizimi

Detaylar

Tarot Koçluk

Detaylar

Yaşam Koçluğu

Detaylar

Hipnoz

Detaylar

Aile Danışmanlığı

Detaylar

Access Bars

Detaylar

Bioenerji

Detaylar

Rasheeba

Detaylar

Kundalini

Detaylar

SİZ İSTERSENİZ OLUR!

Değişmek, dönüşmek ve dönüştürmek elimizde...