Kundalini

Kundalini ile vücudun belli şifa kanalları ve çakraları açılarak, evrensel enerjinin bir bölümü olan yerküre enerjisinin vücuda girişi kolaylaştırılır.

Devamını Oku

Kundalini Reiki Nedir?

Kundalini enerjisine ‘Kundalini Ateşi’ de denir. Kök çakrası yani kuyruksokumu yakınında bulunan enerji merkezi, Kundalini enerjisinin vücuda giriş yeridir. Bu enerji kök çakradan girer, bütün vücudun ana enerji kanallarını, çakralarını dolaşır ve taç çakradan çıkar. Kundalini’nin açılması demek, belli bir süre sonunda, çakraların ve enerji kanallarının tam olarak temizlenmesi demektir. Şu an mevcut olan şifa ve kendini geliştirme sistemleri içinde belki de en sade ve basit olanı Kundalini Reiki’dir.

Vücudun enerji kanallarının açılıp kuvvetlendirilmesi sayesinde, yalnızca niyet ederek Kundalini Reiki enerjisine kanal olmak, kendinize ve başkalarına şifa vermek mümkündür.

Usui Reiki 1.aşamaya inisiye olmuş kişilerin alması tavsiye edilir. 3 aşamalı bir eğitimdir. 3.aşamada inisiyasyon yapma yetkisi verilir. Sonrasında aşamalı booster (güçlendirici) aşamaları da mevcuttur.

Kundalini’nin Tarihçesi:

Kundalini Reiki’yi dünyevi boyuta getiren, Ole Gabrielsen’dir. Mr. Gabrielsen bir meditasyon üstadı olup çalışmaları bütün dünyada pek çok kişiye esin kaynağı olmuştur. Kundalini Reiki, Mr. Gabrielsen’in yükselmiş üstatlardan Kuthumi ile uzun saatler sürmüş spritüel çalışmalarının ürünüdür. Üstat Kuthumi, İkinci Işık temsilcilerinden olup Koot Hoomi ya da K.H. olarak da bilinir. Taç Çakrayla ve Sevgi, Bilgelik ve Anlayış Tapınağıyla bağlantılıdır.

Üstat Kuthumi, içinde bulunduğumuz bu değişim zamanında dünyevi bilgiyi arayanların ve bu bilgi birikimini bütünün yararına kullanacak olanların yardımına gelir. Bu üstat, enerjilerini fiziksel beden ile zihni şifalandırmak ve entelektüel kibir eğilimini aşmakta kullanır.

Evrensel Bilincin, Barış, Işık ve Sevginin yayılmasına öncülük edecek Kundalini aktivasyonu, geleceğe yönelik bir vaat olmayıp bunun şu anda gerçekleşmesi mümkündür. Kundalini Reiki büyük bir lütuftur ve Mr. Gabrielsen ile üstat Kuthumi’ye bu olağanüstü armağan için teşekkür borçluyuz.

kundalini enerjisi

Three Dose

Bilinçaltının aynı anda üç farklı enerji ile bir olup anda dönüşümü!

Aile Dizimi

Detaylar

Tarot Koçluk

Detaylar

Kuantum Dokunuş

Detaylar

Yaşam Koçluğu

Detaylar

Hipnoz

Detaylar

Aile Danışmanlığı

Detaylar

Access Bars

Detaylar

Bioenerji

Detaylar

Rasheeba

Detaylar

SİZ İSTERSENİZ OLUR!

Değişmek, dönüşmek ve dönüştürmek elimizde...