Rasheeba

Ra-sheeba şifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA'mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratarak bize 'SEVGİ'yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan unsurdur.

Devamını Oku

RA-SHEEBA NEDİR?

“Evrensel Yaşam Enerjisi” nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

‘SHEEBA’ sevginin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağa direkt olarak yönelen Evrensel Şifa Enerji’nin ‘dişi’ kısmıdır.

‘RA’ yani Kaynak büyük merkezi Güneş’ten doğar.

‘SHEEBA’, ‘RA’ ya giden yolu gösterir. Sadece SHEEBA aracılığı ile RA’ya ulaşabilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.

İnisiyasyon Neler Yapar?

Titreşiminizi ve ruh renklerinizi değiştirerek sevginin benliğinizin içinden akmasına yol açar.

Ra-Sheeba’nın Tarihçesi:

Başlangıçta bir dizi şaşırtıcı olaylar Ra-Sheeba’nın doğmasına sebep oldu. Her şey esas oyunculardan biri olan Michael’in, 1982 yılında Broken Hill’deki Barrier Dağ’larının eteklerinde bulunduğu sırada bir ‘Merkez’ vizyonu alması ile başladı. 1991 yılında Michael ve ailesi, kendisine vizyonda gösterilen yer olan malikaneye taşındılar. Mart 1998’de, İngiltere’den Adelaid’e gelen bir çiftle tanıştılar. ‘Ruh’ tarafından kendilerine İngiltere Glastonbury’de Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir ritüel yapmaları söylenmişti ve bu töreni yaptılar.

Sonra 25 Eylül 1998’de aynı töreni yapmak için Avustralya’daki ‘Alice Springs’e gitmeleri bildirildi. Önce Adelaid’e gittiler ve sonra Alice Springs’e gitmeyi planladılar, fakat belirtilen tarihte Alice Sprins’te olamadılar. Ruh kendilerine üzülmemelerini, birinin onları evine davet edeceğini ve gitmek durumunda olacaklarını söyledi. Merilyn Bretherick onları Barrier Dağ’larının eteklerinde ‘Springs’ denen yerde bulunan evlerine davet etti. Kabul ettiler ve Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir tören yapıp, yapamayacaklarını sordular. Tören uygulandı, enerji harikuladeydi.

Tanrıça enerjisi ‘The Springs’de ikamet eden kişilerle çalışmaya başladı. Her birinin oynayacakları rolü ‘hatırlamalarına’ sebep oldu. Peter Johanson sembollere ve kelimelere kanal olmaya başladı. Merilyn Ra-Sheeba formatını ve inisiyasyon işlemini almaya başladı, Michael de dünyayla bağlantısını kuruyordu. Geçmişteki yaşamlarımızı ve Ra-Sheeba’nın Firavun ve eşi aracılığı ile Mısır’a ilk getirilme dönemindeki rollerini hatırlamaları ilginçti. Ruh tarafından bunun adına ‘RA-SHEEBA’ demeleri istendi. İngiltere’den gelen çift Alan ve Shirley de (semboller ve format olmadan) gelen enerjiyi alıyorlardı. Onlara da ‘RA-SHEEBA’ olarak adlandırılmaları söylenmişti. Alan, Shirley ve Tina bir kez daha Avustralya’ya gittiler ve hep birlikte ilk Ra-Sheeba Workshop’u oluşturdular. 8 ‘Esas Oyuncu’ inisiye edildiler ve Ra-Sheeba Master oldular.

Şu anda Avustralya, İngiltere, Alaska, Yunanistan, Kanada, ABD, Türkiye, New Mexico, Ekvador, İsrail, Lübnan, Mısır, İsviçre ve Hollanda’da Ra-Sheeba Masterleri bulunmaktadır.

rasheeba, enerji çalışması

Three Dose

Bilinçaltının aynı anda üç farklı enerji ile bir olup anda dönüşümü!

Aile Dizimi

Detaylar

Tarot Koçluk

Detaylar

Kuantum Dokunuş

Detaylar

Yaşam Koçluğu

Detaylar

Hipnoz

Detaylar

Aile Danışmanlığı

Detaylar

Access Bars

Detaylar

Bioenerji

Detaylar

Kundalini

Detaylar

SİZ İSTERSENİZ OLUR!

Değişmek, dönüşmek ve dönüştürmek elimizde...