Three Dose Nedir?

Three Dose bilinç, bilinçaltı ve enerji katmanları boyutunda bütüncül bir dönüşüm çalışmasıdır. Bu dönüşüm kişiyi fiziksel, zihinsel ve ruhsal alanda yeniden yapılandırır.

Sistem önce bilinç ile çalışmaya başlar ve bilincin öngörüsü üzerinden bilinçaltında sıkışmış bloke olmuş kodları dönüştürme aşamasına geçer. Bilinçaltının dönüşümü ile birlikte Evrensel enerji tüm alanda aktive olur.

Bilinç aşaması kişinin yaşamsal farkındalığını geliştirmesi, değiştirmesi ve fenomolojik alanla birlikte kadim tarot öğretileri ışığında işlev görür. Bilinçaltı kodlar artık bilinç düzeyine çıkmıştır ve kuantum alanında açığa çıkan bu kodlar geçmiş gelecek ve tüm karmik tabakalarda kişinin kabulü doğrultusunda dönüşür.

 

Three Dose Seans Nasıl Başlar ve Süreci Nasıl Gelişir?

*Sorunların tespiti, değerlendirmesi ve hedeflerin belirlenmesi

*Fenomonolojik alan çalışması ve aile dizimi ile bilinçaltı dönüşümü, duygusal arınma

*Tarot öğretisi ile geçmiş yaşam değerlendirmesi bilinçaltı kayıtlar ve yeniden yapılanma yeni hedeflere yönelme

*Kuantum alanında fiziksel, zihinsel ve ruhsal düzeyde enerji ve şifa çalışması, çakra dengeleme, beden enerjisi ve auratik koruma

Ayrıca tüm çalışmaların içinde kişinin enerji ve algı alanına göre ona uygun teknikler seçilerek birçok alandan kişi desteklenir. (Koçluk, NLP, EFT, Access Bars, Reiki, Hipnoz, Re-Balance Terapi, Nefes Teknikleri, Meditasyon, Aktif Meditasyon ve Beden Egzersizleri, Olumlama Çalışmaları.)

 

Fenomolojik Alan ve Aile Dizim Terapisi

Fenomen, kişinin kendini ve dış dünyayı kendine özgü bir biçimde algılayan kişinin öznel yaşantısına verilen isimdir. Her bireyin sürekli değişen bir algı alanı ve fenomonolojik dünyası vardır.

Ger­çek, bireyin olayı algılayış biçimine göre değişmektedir. İnsanlar algılarına göre davranırlar. Benlik bilinci her zaman gerçeği yansıtmayabilir. Bilincimize yansıyan algı çoğu zaman bizim gerçeğimiz değildir, bize geçmiş karmalarımızdan, atalarımızdan, kolektif bilinç alanından ya da anne karnına düştüğümüz andan itibaren yaşadığımız travmalardan yansımış olabilir ve bizler bilinçaltına kayıtlanan bu yansımaların farkında olmadan güncel problemleri neden yaşadığımızı anlamlandıramayıp bir kısır döngünün içinde kalabiliriz.

Threedose seansının bu aşaması, yaşadığımız bu problemlerin benlik bilincimizin dışında bize kayıtlanan alanın gerçekliğini bulup o gerçekliğin yaşatmış olduğu algı, duygu ve enerjiyi değiştirerek yani bilinçaltı kayıtlarını teta alanı içerisinde bilinç seviyesine çıkartarak yeniden yapılanmayı ve yaşam döngümüzü istediğimiz yönde değiştirmeyi sağlar.

 

Kadim Tarot Öğretisi

Tarot aslında bildiğimiz ve çoğu zaman görmezden geldiğimiz bilinçaltına yaptığımız yolculukta, kişinin kendisinin bile açığa çıkaramadığı alandan bilgi alarak kendi rotasını kendi güzergâhını yaratma fırsatı sunar.

Threedose seansında bilinçaltı yansımalarımıza ve kalıplarımıza fenomonolojik alandan bakarken kadim tarot öğretileri alanından da değerlendirmeye alınarak tam kampsamlı bu öğretinin ışığında dönüşüm ve farkındalık sağlanır.

 

Kuantum Dokunuş (Quantum Touch)

Fenomolojik alanda ve tarot öğretileri doğrultusunda açığa çıkan durumların kuantum alanında Kuantum Dokunuş ve Reiki sistemleriyle birlikte nefes aldığı bu ortamda kişiye çalışılarak kişinin karmik ve ruhsal tabakalarından başlayıp DNA katmanları üzerinde değişim, dönüşüm ve yeni kod açılımlarının yapılmasını sağlar.

Threedose seansında kuantum touch çalışması kişiye zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak yeni yaşamına daha enerjik, daha aktif, olumlu ve olmak istediği yaşam şekli haliyle yansır.

 

Seansın Etkileri Nelerdir?

1-Seans sonrası kişilerin bakış açısı daha olumlu ve pozitif alana doğru değişir.

2-Kişiyi takılmış saplantılı düşüncelerden özgürleştirir.

3-Korku, endişe, kaygı, stres gibi birçok duyguyu dönüştürür.

4-İş ve Para akışı düzlemlerimizdeki blokajları çözer.

5- İlişki düzlemlerimizdeki (eş, aile, arkadaş…) problemleri yapılandırır.

6- Neden yaşadığımızı bilemediğimiz olayları aile düzlemi üzerinden araştırır ve şifalandırır.

7- Fiziksel, zihinsel ve ruhsal rahatsızlıkların (Migren, Eklem ağrıları, Mide rahatsızlıkları, Tansiyon, Depresyon, Panik atak, Anksiyete vb.) sebeplerini ortaya çıkararak şifalanmasına destek sağlar.

SİZ İSTERSENİZ OLUR!

Değişmek, dönüşmek ve dönüştürmek elimizde...